News / Publikacje prasowe

Piotr Kubalka w Pulsie Biznesu! W artykule „Po Godzinach”- o pasjach, podróżach i o ich wpływie na spostrzeganie biznesu!

Kopia – wwwgroup post fb

Piotr Kubalka w Pulsie Biznesu! W artykule „Po Godzinach”- o pasjach, podróżach i o ich wpływie na spostrzeganie biznesu!

Miło nam poinformować, że w Puls Biznesu ukazał się artykuł z cyklu „Po godzinach”, którego bohaterem jest Head of J.Dauman Group Piotr Kubalka. Tematem materiału jest pasja do podróży założyciela naszej Grupy.
W artykule Piotr Kubalka nie tylko wspomina doświadczenia z dalekich wypraw do tak odległych rejonów jak amazońskie lasy, ale także zdradza, jak lekcje i przemyślenia wyniesione z podróży pomagają mu w codziennej pracy. Osobny fragment poświęcony został także pierwszym wyjazdom do Londynu, od których zaczęła się jego przygoda ze światem biznesu.

„Chcąc efektywnie rozwijać biznes, niezbędnym jest czasami zatrzymanie się i spojrzenie na bieżące sprawy z dystansu.  Jak to osiągnąć, dla każdego będzie kwestią indywidualną. Moim sposobem na zwolnienie i wyciszenie się są podróże. Dzięki kontaktowi z niezniszczoną przez człowieka naturą i kulturami bardzo odmiennymi od naszej mogę z innej perspektywy spojrzeć na wyzwania, z jakimi się mierzę”- mówi Piotr Kubalka.

„W ubiegłym tygodniu miałem przyjemność opowiedzieć redakcji Pulsu Biznesu o lekcjach, które wyciągnąłem z moich wypraw do regionów takich jak Amazonia czy pustynie Namibii , a także o pierwszych podróżach do Londynu, od których rozpoczęła się moja przygoda z biznesem. Serdecznie zapraszam do lektury tekstu, który można znaleźć w linku poniżej”.

LINK DO ARTYKUŁU:

https://www.pb.pl/podroze-pozwalaja-mi-zajrzec-w-glab-siebie-1215277