Webinary

Ekspansja na rynek Wielkiej Brytanii w niepewnych czasach

PBLINK Webinar 07.03.23

Ekspansja na rynek Wielkiej Brytanii w niepewnych czasach

7 marca 2023 roku odbyło się wydarzenie online pt. Jak wejść na rynek Wielkiej Brytanii — czyli jak otworzyć, prowadzić i rozwijać firmę efektywnie w niepewnych czasach, zorganizowane przez PBLink we współpracy z Polską Agencją Inwestycji i Handlu.

Wielka Brytania wyszła ostatecznie z Unii Europejskiej, co sprawiło, że wymiana handlowa z tamtejszymi podmiotami została utrudniona. Eksperci w zakresie eksportu i biznesu, w tym m.in. Piotr Kubalka – Head of J.Dauman Group oraz CEO J. Dauman Finance Ltd, w ramach wydarzenia organizowanego przez PBLINK przedstawili zmiany, jakie zaszły w kontaktach handlowych z UK i sposoby na radzenie sobie powstałymi barierami.

Webinar zainaugurował cykl wydarzeń, podczas których Grupa J.Dauman, razem z PAIiH i PBLink, zachęca polskie firmy do rozwoju na rynku brytyjskim – i uczestnictwa w procesie odbudowy łańcuchów dostaw 6 gospodarki świata.

Więcej informacji: https://events.pblink.co.uk/pl-pl/jak-zalozyc-firme-w-uk.-formalnosci-pracownicy-dzialania-operacyjne