Wydarzenia

InvestCamp

dauman-14

InvestCamp

Trzydniowa konferencja InvestCamp pod Manchesterem od lat skupia polskich przedsiębiorców z Wielkiej Brytanii i Polski, by spotkać się w jednym miejscu celem wymiany doświadczeń, poszerzenia wiedzy i kontaktów. Tegoroczna edycja okazała się niezwykle owocnym wydarzeniem dla uczestników, dostarczając cennych informacji i inspiracji.

J.Dauman Group ugruntował swoją pozycję jako wiodący hub międzynarodowy na rynku polsko-brytyjskim specjalizującym się w ekspansji międzynarodowej, doradztwie finansowym i wsparciu biznesowym.

Przedstawiciele J.Dauman Group mieli  okazję wysłuchać wystąpień wiodących ekspertów w branży, a także sami mogli zaprezentować swoje prelekcje.

Piotr Kubalka, Head of J.Dauman Group,  dostarczył wartościowych wskazówek i spostrzeżeń na temat osiągania sukcesu w dzisiejszym środowisku biznesowym. Skupił się na możliwościach, jakie stoją przed firmami i jakie wyzwania należy pokonać, aby osiągnąć zamierzone cele. Przedstawił konkretne strategie, które mogą pomóc przedsiębiorcom rozwijać się i odnosić sukcesy w dynamicznym otoczeniu rynkowym.

Grażyna Jaworska z J.Dauman Logistics i Łukasz Pawełek z J.Dauman Legal skoncentrowali się na temacie wykorzystania Polski w swoim biznesie. Podzielili się wiedzą na temat rynku polskiego, nowych przepisów prawnych i podatkowych, które mogą wpłynąć na sukces inwestycji zagranicznych w Polsce. Przedstawili również strategie dotyczące budowania relacji z lokalnymi partnerami i klientami, które mogą przyczynić się do osiągnięcia sukcesu na polskim rynku.

Brexit wywołał szereg zmian i niepewności dla przedsiębiorców działających na rynkach europejskich. Piotr Kubalka i Grażyna Jaworska omówili różne aspekty związane z zarabianiem po brexicie. Przedstawili strategie, które mogą pomóc firmom przystosować się do nowych warunków handlowych, zidentyfikować nowe możliwości biznesowe i minimalizować ryzyko. Podzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem, prezentując praktyczne przykłady sukcesów osiągniętych w okresie po brexicie.

Uczestnictwo w InvestCamp w Manchesterze, reprezentując firmę J.Dauman Group, było niezwykle wartościowym doświadczeniem. InvestCamp udowodnił, że proponowane przez J.Dauman Group rozwiązania stanowią unikatową wartość dla przedsiębiorców, a warsztaty tematyczne prowadzone przez ekspertów Grupy cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. J.Dauman Group bardzo dziękuje organizatorom za możliwość uczestniczenia w tym wydarzeniu.