News

Podsumowujemy 2023 rok! Zapraszamy do obejrzenia filmu!

2023

Podsumowujemy 2023 rok! Zapraszamy do obejrzenia filmu!

Nowy rok to tradycyjnie czas podsumowań i planowania. Ostatnie 12 miesięcy było dla nas czasem intensywnego rozwoju i ekscytujących zmian, dzięki którym 𝐆𝐫𝐮𝐩𝐚 𝐉.𝐃𝐚𝐮𝐦𝐚𝐧 rozszerzyła swoją obecność na biznesowej mapie Europy.

W 2024 rok wchodzimy z pięcioma biurami, w trzech miastach, stanowiących biznesowe centra Polski i Wielkiej Brytanii: 𝐋𝐨𝐧𝐝𝐲𝐧𝐢𝐞, 𝐖𝐚𝐫𝐬𝐳𝐚𝐰𝐢𝐞 𝐢 𝐊𝐫𝐚𝐤𝐨𝐰𝐢𝐞. Szczególnie cieszymy się z niedawno otwartego, nowego domu Grupy J.Dauman w sercu Krakowa, w ultranowoczesnym budynku Unity Center. W każdej z naszych lokalizacji czekają na Was eksperci gotowi wesprzeć rozwój Waszego biznesu.

Najbliższe 12 miesięcy zapowiada się równie obiecująco, a my nie możemy się doczekać, aby podzielić się z Wami kolejnymi fascynującymi projektami i wspólnymi osiągnięciami.

Tymczasem zapraszamy Was serdecznie do obejrzenia naszego najnowszego filmu na kanale YouTube 𝐉.𝐃𝐚𝐮𝐦𝐚𝐧 𝐂𝐚𝐟𝐞, w którym oprowadzimy Was po kluczowych lokalizacjach naszej Grupy. Mamy nadzieję, że wkrótce będziemy mieli okazję spotkać się z Wami w jednej z nich.
Dziękujemy Wam za wsparcie i zaufanie, które stale nam okazujecie.

Zapraszamy do obejrzenia filmu!